AKSU ENERJİ VE TİCARET A.Ş. genel kurulu 09-10-2017 tarihinde yapılacaktır.


 

Bu e-posta tarafından Kurumsal Yönetim ve Yatırımcı İlişkileri Portalından (e-YÖNET Portalı) gönderilmiştir.

Mesajı görüntüleyemiyorsanız www.mkk.com.tr mesajlarınızı kontrol ediniz.

   
  
   
  
   
 AKSU ENERJİ VE TİCARET A.Ş. nin 09-10-2017 11:00 da yapılması planlanan Olağanüstü Genel Kurul toplantısına ilişkin toplantı çağrısı Elektronik Genel Kurul Sistemine eklenmiştir. Söz konusu çağrıya mkk.com.tr adresinden erişebilirsiniz.  
   
 Mesaja ilişkin eklenmiş dosyalar bulunması halinde www.mkk.com.tr e-YÖNET portalından izlenebilir. 
   
portal@mkk.com.tr
Bu mesaj ve ekleri mesajda gönderildiği belirtilen kişi/kişilere özeldir ve gizlidir. Bu mesaj tarafınıza yanlışlıkla ulaşmış olsa da mesaj içeriğinin gizliliği ve bu gizlilik yükümlülüğüne uyulması zorunluluğu tarafınız için de söz konusudur. Böyle bir durumda, lütfen gönderen kişiyi bilgilendiriniz ve mesajı sisteminizden siliniz. Mesaj ve eklerinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda gönderenin ya da Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş.'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. mesajın ve bilgilerinin size değisikliğe uğrayarak veya geç ulaşmasından, bütünlüğünün ve gizliliğinin bozulmasından, virus içermesinden ve bilgisayar sisteminize verebileceği herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.
 
This message and attachments are confidential and intended solely for the individual(s) stated in this message.If you received this message although you are not the addressee you are responsible to keep confidential the message. In that case please inform the sender and delete the message. The sender has no responsibility for the accuracy or correctness of the information in the message and its attachments. Merkezi Kayit Kurulusu A.S. shall have no liability for any changes or late receiving,loss of integrity and confidentiality, viruses and any damages caused in any way to your computer system.
 
We work across the world

From London to San Francisco, to our home base in (Saint Helier) Jersey, we’re looking for extraordinary and creative scientists to help us drive the field forward.

AC Investment Inc. currently does not act as an equities executing broker or route orders containing equities securities. If AC Invest’s business model were to change and it begins routing non-directed orders in NMS securities, it will comply with the disclosure requirement of Rule 606.

77 Massachusetts Avenue Cambridge, MA 02139 617-253-1000 pr@ademcetinkaya.com